Telefon kontaktowy : 792-820-522
slide_1 slide_2 slide_3

MOSKITIERY

moskitieryMoskitiery

Moskitiery to siatki, instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mające na celu ochronę przed insektami oraz nieczystościami. Możliwość doboru typu oraz kształtu moskitiery w zależności od funkcji oraz typu otworu okiennego pozwoli idealnie dobrać produkt zgodnie z jego przeznaczeniem.

drzwi-siatkoweDrzwi siatkowe

Drzwi siatkowe otwierane na zawiasach stanowia doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ograniczają widoczności w świetle drzwi. Moskitiera wykonana jest ze specjalnych aluminiowych profili drzwiowych z poprzeczką w środku lub bez.. Moskitierę drzwiową można montować za równo do drzwi z PCV, jak i drewnianych.

rolowaneMoskitiery rolowane

Moskitiery rolowane zbudowane są z estetycznej zaokrąglonej kasetki aluminiowej i prowadnic oraz wałka z nawiniętą siatką. Montuje się je zazwyczaj od zewnątrz we wnęce okiennej, chociaż mogą być zainstalowane również wewnątrz, np. przy oknach dachowych.


ramkoweMoskitiery ramkowe

Zadaniem ramek moskitierowych jest ochrona przed wszelkimi insektami oraz pyłkami, które podczas gorących dni wpadają do pomieszczeń przez otwarte okna Moskitiera ramkowa doskonale sprawdzi się w oknach, które otwierane są wyłącznie celu zapewnienia cyrkulacji powietrza.

plisowaneMoskitiery plisowane

Moskitiery plisowane to nowoczesny system, trwałej ochrony przed insektami. Siatka składa się w harmonijkę po czym staje się praktycznie niewidoczna, nie zabierając miejsca. Nowoczesny design i szeroki wybór kolorów powodują, że moskitiery plisowane są bardzo estetyczne.