Telefon kontaktowy : 792-820-522
slide_1 slide_2 slide_3

OSŁONY WEWNĘTRZNE

rolety Tarnów
Rolety w zabudowieRolety w zabudowie chronią przed nasłonecznieniem wnętrza oraz refleksami na ekranach telewizora czy monitora. Podkreślają charakter wnętrza, wprowadzając do niego ciepło i komfort. Rolety stanowią też wspaniałe dekoracje okienne każdego pomieszczenia.

rolety TarnówRolety dachowe

Rolety dachowe zapewniają komfort korzystania z pomieszczeń w których znajdują się okna dachowe. Zastosowanie rolet dachowych to nie tylko komfort ale i rzeczywista oszczędność. Zastosowanie rolet w oknach dachowych w znaczny sposób może zmniejszyć zużycie energii elektryczne. Rolety zapewniają dodatkową barierę chroniącą pomieszczenie przed utratą ciepła.

rolety TarnówRolety dzień-noc

Rolety dzień-noc łączą w sobie cechy rolety materiałowej i tradycyjnej żaluzji. Dzięki zamontowaniu dwóch warstw materiału w sposób przesuwny, pozwala na płynną regulację promieni słonecznych przenikających do pomieszczenia. Zastosowanie takich rolet daje poczucie komfortu w pomieszczeniu.


rolety TarnówRolety wolnowiszące

Rolety dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi, a także prostocie działania rolety wolnowiszące cieszą się dużą popularnością. Stosowane nie tylko jako ochrona przed słońcem, ale także jako element dekoracyjny. Rolety wolnowiszące mogą być montowane do ściany lub sufitu. Roleta wolnowisząca zasłania całe okno. Mechanizm łańcuszkowy z hamulcem pozwala na dowolną regulację.

rolety TarnówRolety z nadrukiem

Fotorolety stanowią bardzo oryginalny sposób na dekorację okien. Rolety z nadrukiem idealnie sprawdzają się w każdym wnętrzu: kuchni, salonie, pokoju dziecięcym, jak również we wnętrzach biur, restauracji oraz innych. Z cyfrowej jakości zdjęcia można zrobić coś wyjątkowego.

rolety Tarnów Rolety rzymskie

Rolety rzymskie to nowsza wersja przestarzałych już firan. Efektowna dekoracja okienna działa na zasadzie segmentowego składania się materiału który unoszony jest do góry przy pomocy łańcuszka koralikowego. Tkanina wyposażona jest w poziome fiszbiny umożliwiające równomierne układanie się materiału w pozycji górnej.


Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe to bardzo wszechstronny produkt. Ich główną zaletą jest łatwe czyszczenie i możliwość zastosowania na skosach, nierównych wysokościach, oknach narożnych i wykuszach, przy dużych wysokościach do 5m. Żaluzje mogą być wykonane o szerokościach maleli 90 lub 127 mm, wielu kolorach, sterowane ręcznie lub elektrycznie.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to „ciepły produkt” z własnym charakterem, wykonane są z wytrzymałego basswood lub bambusa, dostępne w szerokościach 25mm i 50mm. Kolekcja nasza obejmuje szeroką paletę kolorów i opcji.

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome wykonane z aluminium są wytrzymałe i łatwe do czyszczenia. Szczególnie polecane żaluzje do łazienek ponieważ są odporne na korozje. W asortymencie ponad 80 kolorów. Żaluzje poziome wykonujemy w szerokościach 16 mm, 25 mm, 50 mm, i 90 mm.


Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane są idealne na okna nietypowe: trójkątne, trapezowe, okrągłe itp. Idealnie nadają się do czyszczenia. Plisy świetnie likwidują tzw odbicie dźwięku. W jednej żaluzji plisowanej można zastosować dwa materiały np. przezroczysty „na dzień” i gesty na wieczór, bez problemu można plisę ustawić np. w środku okna